Hydraulická klec pro ošetření paznehtů

Hydraulická klec pro ošetření paznehtů

Po dlouhém vývoji jsme v české firmě KOVAZ s.r.o. vyvinuli hydraulickou klec Hoof Care 181 pro rychlé a šetrné ošetření paznehtů skotu bez stresu a poranění. Důraz byl kladen na maximální šetrnost ke zvířeti. Při vývoji bylo využito dlouholetých zkušeností v oblasti hydrauliky, výroby a vývoje jednoúčelových strojů a zařízení. To umožnilo vyvinout kvalitní produkt splňující vysoká očekávání našich zákazníků.

Zvíře je pohodlně usazeno v závěsném systému, který je pro něj bezpečný a ubere na stresu, který při tomto ošetření vzniká. Končetiny skotu jsou fixovány v souladu s přirozeností pohybu kloubního aparátu tak, aby nedocházelo k poranění. Plynulá a pohodlná fixace minimalizuje stres ošetřovaných zvířat.

Robustní konstrukce ze silnostěnných profilů zajišťuje stabilitu celého zařízení a jeho dlouhou životnost. Hydraulické prvky byly navrženy a dimenzovány pro vysokou zátěž. Ergonomické pracovní prostředí výrazně přispívá k pohodlí obsluhy - UŽ ŽÁDNÁ BOLAVÁ ZÁDA.

KLEC HOOF CARE 181 byla navržena a vyvinuta na základě dlouholeté spolupráce s odborníky, kteří se profesně péčí o paznehty skotu zabývají. Kvalitním zpracováním a důkladným testováním jsme docílili výrobku, který splňuje důležité fáze péče o paznehty - PREVENCI, LÉČBU a KONTROLU.

Pohodlné a bezpečné ovládání

LED osvětlení

Čtyřbodové zavěšení skotu

Navigační panel hydraulického ovládání

Zdvihová síla až 1500 kg

Možnost výškového nastavení

Technické údaje

Hmotnost: 1350 kg

Příkon: 4 kW

V případě zájmu o výrobek nás kontaktujte

Ing. Petr Fejfar

vedoucí střediska výroby a vývoje

fejfar@kovaz.cz

+420 777 330 680