Doprava

Doprava a platba

Nabízíme širokou škálu možností dopravy a způsobů placení. Vy si jen vyberete ty, které vám nejvíce vyhovují.

Osobní odběr ZDARMA

Pohodlné doručení přepravní službou až domů

Velký výběr platebních metod

Možnosti Dopravy

Osobní odběr – prodejna KOVAZ s.r.o.

ZDARMA

Zboží je možné osobně vyzvednout na naší prodejně v Pardubicích.

Otevírací doba: Po - Pá 7:15 - 15:30 hodin

Adresu a přesnou polohu prodejny naleznete ZDE.

Doručení balíků v rámci ČR – zásilková služba PPL

Od 120 Kč

Doprava a balné CZ : 120 Kč (145,2 Kč s DPH)

Parametry: Maximální hmotnost zásilky do 31,5 kg. Maximální délka zásilky (nejdelší strana) nesmí překročit 120 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky může být maximálně 360 cm. Při objednání zboží na e-shopu v hodnotě nad 9999,- Kč bez DPH je v případě tohoto typu balíku doprava ZDARMA. V případě, že zásilka překročí uvedené hodnoty, bude zákazník před zpracováním objednávky kontaktován našimi pracovníky a doprava bude řešena buď jako ,,Doprava a balné CZ - NESTANDARD", nebo ,,Doprava a balné CZ - NADROZMĚR" s upřesněním konkrétní ceny za dopravu.

Doprava a balné CZ - NESTANDARD: 240 Kč (290,4 Kč s DPH)

Parametry: Maximální hmotnost zásilky do 31,5 kg. Maximální délka zásilky (nejdelší strana) nesmí překročit 200 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky může být maximálně v délce 360 cm. Cena se vztahuje i na zásilky, které obsahují položku, se kterou je potřeba nadměrně manipulovat (např. řez) a to bez ohledu na hmotnost či rozměr zásilky. V případě, že zásilka překročí uvedené hodnoty, bude zákazník před zpracováním objednávky kontaktován našimi pracovníky a doprava bude řešena jako ,,Doprava a balné CZ - NADROZMĚR" s upřesněním konkrétní ceny za dopravu a balné.

Doprava a balné CZ - NADROZMĚR: 590 Kč (713,9 Kč s DPH) až 1650 Kč (1996,5 Kč s DPH)

Přesná cena dopravy bude zákazníkovi sdělena před zpracováním objednávky na základě hmotnosti a rozměrů zásilky.Parametry: Hmotnost zásilky je od 31,5 kg do 300 kg, nebo maximální délka zásilky (nejdelší strana) je delší než 200 cm, nebo je součet obvodu a délky větší než 360 cm.

Zboží je PPL doručováno v pracovní dny v době od 8:00 do 18:00 hod.

Veškeré chemické přípravky, které jsou na základě platné chemické legislativy označeny za nebezpečné látky, podléhají přísným přepravním předpisům (ADR). V případě objednání takového produktu bude zákazník před zpracováním objednávky informován a následně bude k objednávce připočítán poplatek za ADR dle konkrétního produktu.

Doručení balíků v rámci ČR – PPL Parcelshop a PPL Parcelbox

Od 59 Kč

Doprava a balné CZ : 69 kč (84Kč s DPH)

PPL Parcelshop je místo (prodejna, provozovna nezávislého podnikatele), které kromě své hlavní činnosti umožňuje příjem a výdej zásilek PPL. Balík lze vyzvednout nebo podat kdykoli v otevíracích hodinách PPL Parcelshopu kýmkoli, kdo se prokáže PINem pro převzetí.

PPL Parcelbox je samoobslužný výdejní a podací box. Má nepřetržitý provoz a intuitivní ovládání. Platba je možná pouze kartou a k vyzvednutí zásilky budete potřebovat PIN.

Parametry: Balíky do 31,5kg, maximální rozměry zásilky 120x60x60 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky nesmí přesáhnout 360 cm.

Zboží je PPL doručováno v pracovní dny v době od 8:00 do 18:00 hod.

Veškeré chemické přípravky, které jsou na základě platné chemické legislativy označeny za nebezpečné látky, podléhají přísným přepravním předpisům (ADR). V případě objednání takového produktu bude zákazník před zpracováním objednávky informován a následně bude k objednávce připočítán poplatek za ADR dle konkrétního produktu.

Doručení balíků na Slovensko – DHL Express Slovakia

Od 15,48 EUR

Doprava a balné SK: 15,48 EUR (18,73 EUR s DPH)

Parametry: Maximální hmotnost zásilky 31,5 kg. Max. rozměry balíku: délka 120 cm, šířka 60 cm, výška 60 cm a zároveň součet obvodu a délky balíku nesmí přesáhnout 360 cm. V případě, že zásilka překročí uvedené hodnoty, bude zákazník před zpracováním objednávky kontaktován našimi pracovníky a cena dopravy bude řešena individuálně.

Možnosti platby

Hotovost - na prodejně

Nejběžnější způsob platby, který lze uplatnit při osobním převzetí zboží.

Platební karta

Na prodejně:

Tento způsob platby lze uplatnit při osobním odběru zboží. Podporovány jsou karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club International a American Express. Při platbě můžete využít terminálu pro bezkontaktní platby.

Online:

Nejrychlejší způsob bezhotovostní platby. Pouze Je třeba mít na kartě povolené online platby. Bezpečnost je zajištěna protokolem 3D Secure a přenos je šifrovaný. Podporovány jsou karty MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,VISA, VISA Electron, V Pay, Diners Club, Discover.

Dobírka

Tento způsob platby mužete využít při převzetí zboží od řidiče společnosti PPL nebo při použití služby PPL Parcelshop a PPL Parcelbox. Úhrada je možná v hotovosti a platební kartou. Úhrada formou dobírky je zpoplatněna částkou 20Kč ( 24,2 Kč s DPH). Platba dobirkou není možná v případě, kdy hodnota objednávky přesáhne 10 000,- Kč bez Dph (12 100,- Kč s DPH).

Zálohová faktura

Převod mezi účty na základě vystavené zálohové faktury. Zboží bude odesláno, případně vydáno, až po přijetí částky na náš účet.

Příkaz

Odběr zboží na fakturu se splatností. Tento způsob platby je umožněn firemním zákazníkům a státním institucím na základě vzájemně sjednaných podmínek.