Hadice SAE R7 a PTFE

Cesta k lepšímu fungování hydrauliky pokračuje. S nedávným uvedením řady Parker termoplastických hadic 510D/518D a 2030T-V70CON posouváme vaši reakci na výzvy o krok dále.

Hadice série 510D/518D

Série 510D/518D kombinují a nahrazují řady 550H, 540N, 518C a 510C, jejichž výroba bude ukončena na podzim roku 2021. Nejde však pouze o racionalizaci produktu, co se týče hodnoty zásob a řízení prostoru. Jsou tu další výhody. Tyto typy hadic kombinují díky jejich designu a materiálu spoustu příznivých vlastností. Výsledkem je vynikající víceúčelová hadice splňující náročné požadavky pro aplikaci hadic v mnoha různých odvětvích jako např. v průmyslových strojích, dopravě, obecných hydraulických systémech a dalších.

Vlastnosti a výhody:

Vysoce kvalitní potahový materiál

Chemicky odolné vnitřní jádro

Velmi nízká hmotnost

Textilní zesílený design

Široký teplotní rozsah

Píchaný kryt a nízká permeace verze 510D

Velmi malý poloměr ohybu

Konstrukce se dvěma a více hadicemi

Čistota v provozu

Elektricky nevodivé verze 518D

Více zde

Hadice série 2030T-V70CON

Série 2030T-V70CON je vhodná do těžkého provozu, náročného využití a situací, kdy je vyžadováno tepelné řízení. Obsahuje kombinaci oceli a PTFE v točité struktuře, která je flexibilní a snadno se instaluje na zařízení. Vyřeší vaše problémy na různých trzích a v průmyslových odvětvích v rámci těch aplikací, kde jiné typy hadic dosahují svých limitů.

Vlastnosti a výhody:

Vynikající chemická odolnost

Teplotní rozsah od -70°C až do +230°C

Pracovní tlak až 150 barů

Snadná instalace a žádné kroucení

Velmi malý poloměr ohybu

Nerezové opletení

Definovaná změna délky

Kvalifikovaná kombinace hadice a armatury

Více zde