Řada filtrů iProtect

iProtect je řada patentovaných filtrů pro nízký (GLF), střední (GMF) a vysoký (EPF) tlak. Coby nová generace filtračních médií s vláknitou strukturou umožňuje prodloužit životnost filtrační vložky, vylepšit účinnost filtrace a omezit tlakovou ztrátu. To je pouze několik z mnoha výhod, které tyto filtry zajišťují.

Nízkotlaké filtry GLF

Parker GLF iProtect® je navržen tak, aby poskytoval vysokou kvalitu filtrace do hydraulických systémů, poskytuje nové možnosti ke snížení nákladů na vlastnictví pomocí zlepšení produktivity a ziskovosti. Tím, že nabízí rozsah průtoku až 800 l/min s různými konfiguracemi portů , lze řadu GLF použít v široké škále aplikací. Filtry jsou vybavené magnetickou předfiltrací pomocí magnetického sloupce. Patentovaný design vložky filtru zajišťuje prvotřídní kvalitu filtrace.

Přednosti produktu:

Zaručená kvalita filtrace

Žádná rekontaminace systému během výměny vložky

Snížení spotřeby energie pomocí hlavy filtru

Jsou možná řešení montovaná do nádrže

Je zapotřebí nižší hmotnosti a menší obálky pro dosažení maximálního výkonu

Snižení servisní doby filtru o 50%

Unikátní značka OEM je možná na vyžádání

Více zde

Středotlaké filtry GMF

Parker GMF iProtect® je navržen tak, aby poskytoval vysokou kvalitu filtrace do hydraulických systémů, poskytuje nové možnosti ke snížení nákladů na vlastnictví pomocí zlepšení produktivity a ziskovosti. Lze využít v obráběcích strojích, mobilních zařízeních, plnících čerpadlech a spousty dalších situacích. Tento částečný seznam aplikací pro řadu Parker GMF má společný faktor - nutnost ekonomického, středotlakého filtru. Před dostupností GMF filtru byly aplikace, jako jsou ty uvedené, omezeny limitacemi spin-on plechovky, nebo nucené do vyšších nákladů řady vysokotlakých filtrů. Série GMF vyplňuje tuto mezeru.

Přednosti produktu:

Jsou možná kompaktnější řešení

Kvalita filtrace je zaručená

Filtrační vložka zůstává během filtrace ve filtrační nádobě

Snižte množství odpadu o více než 50% díky opakovaně použitelnému jádru prvků

Žádné riziko nesprávné instalace díky „blbovzdornému“ designu

Jedinečné příležitosti díky unikátní značce OEM

Snadná integrace do řešení hydraulického potrubí

Více zde

Vysokotlaké filtry EPF

Parker EPF iProtect® je navržen tak, aby poskytoval vysokou kvalitu filtrace do hydraulických systémů, poskytuje nové možnosti ke snížení nákladů na vlastnictví pomocí zlepšení produktivity a ziskovosti. Patentovaný design prvku filtru zajišťuje prvotřídní kvalitu filtrace. Filtry řady EPF lze využít například ve filtraci pilotního potrubí, průmyslové pracovní hydraulice, řídících systémech a dalších. Radikální, inovativní přístup byl použit při designu EPF iprotect®, vhodný pro průtok výkon až 700 l/min při hodnotě 450 barů pracovního tlaku.

Přednosti produktu:

Zaručená kvalita filtrace

Umožňuje použití kompaktnějších řešení

Filtrační vložka zůstává během filtrace ve filtrační nádobě

Snižte množství odpadu o více než 50% díky opakovaně použitelnému jádru prvků

Lze snadno integrovat do řešní hydraulického potrubí

Žádné riziko nesprávné instalace díky „blbovzdronému“ designu

Jedinečné příležitosti díky unikátní značce OEM

Více zde