Hydraulické rychlospojky Stucchi

Hydraulické rychlospojky Stucchi slouží k rychlému a snadnému spojování nebo rozpojování hydraulických hadic a nacházejí široké uplatnění u lesních, stavebních, zemědělských a jiných specifických strojních zařízeních. Použití rychlospojek usnadňuje montáž hadic a umožňuje rychlou výměnu hydraulických modulů, což přináší úsporu času a nákladů.
Hydraulické rychlospojky Stucchi
A bezodkapové rychlospojky Stucchi
Série A je nejrozšířenějsí série bezodkapový rychlospojek firmy Stucchi. Ty se vyznačují zejména snadností připojení/rozpojení. Jsou vyrobeny z vysokopevnostní uhlíkové oceli. Běžný materiál těsnění NBR (nitrilkaučuk) je vhodný do pracovních teplot -20°C - 100°C. Dosažitelný průtok činí až 750l/min pod pracovním tlakem až 420 barů. Dostupná provedení závitů jsou potom: BSP, NPT, SAE, ORFS, JIC a metrický. Série A je realizována dle mezinárodní normy pro zaměnitelnost ISO 16028 a NFPA T3.20.15 /HTMA/. K dostání je také provedení, kde je použito těsnění VITON. Tato varianta odolá teplotám až 180°C. Toto provedení lze poptat u firmy KOVAZ s.r.o.
A-HD bezodkapová rychlospojka Stucchi
Bezodkapová rychlospojka série A-HD se vyznačuje zejména snadným připojením/rozpojením. Další důležitou vlastností je možnost zapojení i v případě zbytkového tlaku v obvodu. Je vyrobena z vysokopevnostní uhlíkové oceli. Běžné materiály těsnění NBR (nitrilkaučuk) a POM (polyoxymethylen) jsou vhodné do pracovních teplot -20°C - 100°C. Dosažitelný průtok činí až 90l/min pod pracovním tlakem až 350 barů. Dostupná provedení závitů jsou potom: BSP, NPT, SAE. K dostání velikosti od 3/8" do 1/2". Série A je realizována dle mezinárodní normy pro zaměnitelnost ISO 16028 a NFPA T3.20.15 /HTMA/.
FIRG bezodkapové rychlospojky Stucchi
Série FIRG je série bezodkapových rychlospojek. Jsou vyrobeny z vysokopevnostní uhlíkové oceli. Běžný materiál těsnění NBR (nitrilkaučuk) je vhodný do pracovních teplot -20°C až 100°C. Dosažitelný průtok činí až 1000 l/min pod pracovním tlakem až 300 barů. Série FIRG je realizována dle mezinárodní normy pro zaměnitelnost ISO 16028 a NFPA T3.20.15 /HTMA/. K dostání je také provedení, kde je použito těsnění VITON. Tato varianta odolá teplotám až 180°C. Toto provedení lze poptat u firmy KOVAZ s.r.o.
FIRG-QN bezodkapové rychlospojky Stucchi /NBR těsnění
Bezodkapová rychlospojka série FIRG-QN je vhodná série pro hydraulické aplikace ve středně korozních prostředích a pro průchod středně korozních kapalin. Rychlospojky jsou vyrobeny z vysokopevnostní uhlíkové oceli a jsou podrobeny procesu nitridace a oxidace. Vnitřní ventily jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 303. Podle materiálu těsnění odolá rychlospojka FIRG-Q teplotám až v rozahu -40°C - 180°C. Těsnící materiál u série FIRG-QN je NBR (nitrilkaučuk), který je vhodný do pracovních teplot -20°C - 100°C. Dosažitelný průtok činí až 1000l/min pod pracovním tlakem až 300 barů. Dostupná provedení závitů jsou BSP a NPT. Série FIRG-Q je realizována dle mezinárodní normy pro zaměnitelnost ISO 16028 a NFPA.
FIRG-QV bezodkapové rychlospojky Stucchi /VITON těsnění
Bezodkapová rychlospojka série FIRG-QV je vhodná série pro hydraulické aplikace ve středně korozních prostředích a pro průchod středně korozních kapalin. Rychlospojky jsou vyrobeny z vysokopevnostní uhlíkové oceli a jsou podrobeny procesu nitridace a oxidace. Vnitřní ventily jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 303. Podle materiálu těsnění odolá rychlospojka FIRG-Q teplotám až v rozahu -40°C - 180°C. Těsnící materiál u série FIRG-QV je Viton, který je vhodný do pracovních teplot -15°C - 180°C. Dosažitelný průtok činí až 1000l/min pod pracovním tlakem až 300 barů. Dostupná provedení závitů jsou BSP a NPT. Série FIRG-Q je realizována dle mezinárodní normy pro zaměnitelnost ISO 16028 a NFPA.
FIRG-QE bezodkapové rychlospojky Stucchi /EPDM těsnění
Bezodkapová rychlospojka série FIRG-QE je vhodná série pro hydraulické aplikace ve středně korozních prostředích a pro průchod středně korozních kapalin. Rychlospojky jsou vyrobeny z vysokopevnostní uhlíkové oceli a jsou podrobeny procesu nitridace a oxidace. Vnitřní ventily jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 303. Podle materiálu těsnění odolá rychlospojka FIRG-Q teplotám až v rozahu -40°C - 180°C. Těsnící materiál u série FIRG-QE je EPDM (ethylen propylen), který je vhodný do pracovních teplot -40°C - 150°C. Dosažitelný průtok činí až 1000l/min pod pracovním tlakem až 300 barů. Dostupná provedení závitů jsou BSP a NPT. Série FIRG-Q je realizována dle mezinárodní normy pro zaměnitelnost ISO 16028 a NFPA.
FL bezodkapové rychlospojky Stucchi NEREZ
Bezodkapová rychlospojka série FL je vyrobena z nerezové oceli AISI 316. Nerezová ocel v kombinaci s Vitonovým těsněním dělá z této série mimo jiné ideální volbu do vysoce korozních prostředí. Kovové části jsou vyrobeny z nerezové oceli. Standardní materiál těsnění je Viton, který odolá teplotám -15°C - 180°C. K dostání jsou i jiné těsnící materiály (NBR, EPDM). Dosažitelný průtok činí až 1000l/min pod pracovním tlakem až 350 barů. Dostupná provedení závitů jsou BSP a NPT. Série FL je realizována dle mezinárodní normy pro zaměnitelnost ISO 16028 a NFPA T3.20.15 /HTMA/.
IV-HP šroubovací rychlospojky Stucchi s kuličkovým ventilem
Bezodkapová rychlospojka série FL je vyrobena z nerezové oceli AISI 316. Nerezová ocel v kombinaci s Vitonovým těsněním dělá z této série mimo jiné ideální volbu do vysoce korozních prostředí. Kovové části jsou vyrobeny z nerezové oceli. Standardní materiál těsnění je Viton, který odolá teplotám -15°C - 180°C. K dostání jsou i jiné těsnící materiály (NBR, EPDM). Dosažitelný průtok činí až 1000l/min pod pracovním tlakem až 350 barů. Dostupná provedení závitů jsou BSP a NPT. Série FL je realizována dle mezinárodní normy pro zaměnitelnost ISO 16028 a NFPA T3.20.15 /HTMA/.
I-IP Push Pull rychlospojky Stucchi - vnitřní závit
Série IP je série rychlospojek - zásuvek s kuželovým ventilem a objímkou na panel, která umožňuje připojení/rozpojení stylem push-pull. Série I je potom prtikus - zástrčka. Kovové části jsou vyrobeny z pozinkované uhlíkové oceli. Standardní materiál těsnění NBR (nitrilkaučuk) je vhodný do pracovních teplot -20°C - 100°C. Dosažitelný průtok činí 200l/min. Pracovní tlak může nabývat hodnoty až 350 barů. Dostupné závity pro připojení jsou BSP a NPT, do panelu a metrický DIN. K dostání jsou velikosti od 1/4" - 1". Série I/IP je zaměnitelná dle normy ISO 7241-1 A (kromě rozměru 1/4" I-IP14 typu D)
VEP-P šroubovací bezodkapové rychlospojky Stucchi
VEP-P je série šroubovacích bezodkapových rychlospojek, kterou je možné bezpečně připojit/rozpojit do obvodu s vysokým zbytkovým tlakem. Tato vlastnost je zajištěna speciálním systémem s trojitým ventilem. Kovové části jsou vyrobeny z vysokopevnostní uhlíkové oceli. Běžný materiál těsnění NBR (nitrilkaučuk) je vhodný do pracovních teplot -20°C - 100°C. Dosažitelný průtok činí až 1000l/min. Pracovní tlak může nabývat hodnoty až 600 barů. Dostupná provedení závitů jsou potom: BSP, NPT, SAE. Pro některé velikosti jsou dostupná také provedení se závitem ORFS/ORFS BH. Tuto variantu lze poptat u firmy Kovaz. K dostání velikosti od 1/4" - 2". Série VEP-P je zaměnitelná pouze podle vnitřní specifikace Stucchi. . Série VPP je zaměnitelná pouze podle vnitřní specifikace Stucchi.
VEP-HD šroubovací bezodkapové rychlospojky Stucchi
Série VEP-HD šroubovacích bezodkapových rychlospojek je konstruována pro těžké aplikace se silným mechanickým zatížením. Bezpečné zapojení za přítomnosti zbytkového tlaku v obvodu je zajištěna speciálním trojitým ventilem Kovové části jsou vyrobeny z vysokopevnostní uhlíkové oceli. Běžný materiál těsnění NBR (nitrilkaučuk) je vhodný do pracovních teplot -20°C - 100°C. Dosažitelný průtok činí až 750l/min. Pracovní tlak může nabývat hodnoty až 500 barů. Spojení je možné pomocí závitů: BSP, NPT, SAE a také za použití příruby (dle výkresu normy SAE 6000). K dostání velikosti od 3/4" - 1-1/2". Rychlospojky série VEP-HD je zaměnitelná pouze podle vnitřní specifikace Stucchi.
BIR kuličkové rychlospojky Stucchi - vnitřní závit
Rychlospojky BIR s kuželovým ventilem je hojně využívána obzvláště v zemědělství a průmyslu. Kovové části jsou vyrobeny z pozinkované uhlíkové oceli. Běžný materiál těsnění NBR (nitrilkaučuk) je vhodný do pracovních teplot -20°C - 100°C (K dostání také těsnící materiál Viton). Dosažitelný průtok činí 200l/min. Pracovní tlak může nabývat hodnoty až 465 barů. Připojení je možné pomocí metrického závitu DIN nebo BSP (další typy možno poptat). K dostání jsou velikosti od 1/2" - 1". Série BIR je zaměnitelná dle mezinárodního standardu ISO 7241-1 série A. K dostání je také verze BIR-PC, kerou je možno připojit/rozpojit do hydraulického obvodu při zbytkovém tlaku.
IR kuličkové rychlospojky Stucchi - BSP NPT
Série IR je série hydraulických rychlospojek s kuličkovým ventilem. Kovové části jsou vyrobeny z pozinkované uhlíkové oceli. Standardní materiál těsnění NBR je vhodný do pracovních teplot -20°C - 100°C. Dosažitelný průtok činí 150l/min. Pracovní tlak může nabývat hodnoty až 300 barů. Dostupné závity pro připojení jsou BSP a NPT. K dostání jsou velikosti od 1/4" - 1". Série IR je zaměnitelná s podobnými rychlospojkami (např. IR-V s kuželovým ventilem).
IRB kuličkové rychlospojky Stucchi - vnitřní závit
Série rychlospojek IRB s kuželovým ventilem je díky celosvětové zaměnitelnosti velmi využívána v řadě hydraulických aplikace, zvláště pak v průmyslu. Kovové části jsou vyrobeny z pozinkované uhlíkové oceli. Běžný materiál těsnění NBR (nitrilkaučuk) je vhodný do pracovních teplot -20°C - 100°C. Dosažitelný průtok činí 200l/min. Pracovní tlak může nabývat hodnoty až 350 barů. Připojení je možné pomocí závitů BSP a NPT. K dostání jsou velikosti od 1/8" - 1". Série IRB je zaměnitelná dle mezinárodního standardu ISO 7241-1 série B.
IRBO kuličkové rychlospojky Stucchi - odolné korozi
Série rychlospojek IRB s kuželovým ventilem je díky celosvětové zaměnitelnosti velmi využívána v řadě hydraulických aplikace, zvláště pak v průmyslu. Kovové části jsou vyrobeny z pozinkované uhlíkové oceli. Běžný materiál těsnění NBR (nitrilkaučuk) je vhodný do pracovních teplot -20°C - 100°C. Dosažitelný průtok činí 200l/min. Pracovní tlak může nabývat hodnoty až 350 barů. Připojení je možné pomocí závitů BSP a NPT. K dostání jsou velikosti od 1/8" - 1". Série IRB je zaměnitelná dle mezinárodního standardu ISO 7241-1 série B.
IRBX kuličkové rychlospojky Stucchi -NEREZ
Série rychlospojek IRBX s ventilem je série vyrobená z nerezové oceli. Proto jsou tyto rychlospojky nejčastěji používány v agresivním prsotředí a pro průtok korozních kapalin. Kovové části jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 316. Standardní materiál těsnění Viton je vhodný do pracovních teplot -15°C - 180°C. Dosažitelný průtok činí 200l/min. Pracovní tlak může nabývat hodnoty až 250 barů. Dostupné závity pro připojení jsou BSP a NPT. K dostání jsou velikosti od 1/8" - 1". Série IRBX je zaměnitelná dle mezinárodního standardu ISO 7241-1 série B.
VD šroubovací rychlospojky s kuželovým ventilem
Hydraulické kuličkové rychlospojky Stucchi série IRB je série rychlospojek s kuželovým ventilem, zaměnitelných dle mezinárodního standardu ISO 7241-1 série B a vyrobených z pozinkované uhlíkové oceli. Díky celosvětové zaměnitelnosti je série IRB velmi využívaná v různých hydraulických aplikacích, zvláště pak v průmyslu. Technické údaje: • max. pracovní tlak do 350 bar • zaměnitelné s ISO B • systém zapojení stáhnutí kroužku • systém uzavření sedlový ventil • závit IG – vnitřní podle DIN 3852 • provozní teplota při použití těsnění z NBR -20 °C až 100 °C • nelze spojit pod tlakem
VR šroubovací bezodkapové rychlospojky Stucchi
Série VR je série šroubovacích rychlospojek s ventilem. Ten téměř dokonale zabraňuje úniku kapalin z obvodu během připojení/rozpojení. Kovové části jsou vyrobeny z pozinkované uhlíkové oceli. Běžný materiál těsnění NBR (nitrilkaučuk) je vhodný do pracovních teplot -20°C - 100°C. Dosažitelný průtok činí 576l/min. Pracovní tlak může nabývat hodnoty až 420 barů. Připojení je možné pomocí metrického závitu DIN (jiný typ možno poptat). K dostání jsou velikosti od 3/8" - 1-1/4". Série VR je zaměnitelná s podobnými rychlospojkami na trhu.
VP-P šroubovací bezodkapové rychlospojky Stucchi
Šroubovací bezodkapová rychlospojka série VP-P může být díky systému s trojitým ventilem připojena/rozpojena do obvodu s vysokým zbytkovým tlakem. Ochrana proti nechtěnému rozpojení je navíc naýšena speciální bezpoečnostní objímkou. Proto je vhodná pro extrémní podmínky. Kovové části jsou vyrobeny z vysokopevnostní uhlíkové oceli. Běžný materiál těsnění NBR (nitrilkaučuk) je vhodný do pracovních teplot -20°C - 100°C. Dosažitelný průtok činí až 750l/min pod pracovním tlakem až 600 barů. Dostupná provedení závitů jsou potom: BSP, NPT, SAE. K dostání velikosti od 1/4" - 1-1/2". Série VPP je zaměnitelná pouze podle vnitřní specifikace Stucchi.
APM rychlospojky (vsuvky) bezodkapové Stucchi
Série APM je série bezodkapových rychlospojek (jen zástrčky) od firmy Stucchi určená k manuálnímu připojení/rozpojení do hydraulických aplikací se zbytkovým tlakem v obovodu. Nejdůležitějsí vlastností této série je právě možnost bezpečného zapojení/rozpojení za přítomnosti zbytkového tlaku v obvodu. Tato vlastnost je zajištěna díky speciální vnitřní stavbě rychlospojky s trojitým ventilem, který vypouští tlak a zároveň brání úniku kapalin. Kovové části jsou vyrobeny z vysokopevnostní uhlíkové oceli. Běžný materiál těsnění NBR (nitrilkaučuk) je vhodný do pracovních teplot -20°C - 100°C. Dosažitelný průtok činí až 750l/min. Pracovní tlak může nabývat hodnoty až 350 barů. Připojení je možné pomocí závitů: BSP, NPT, SAE. K dostání jsou velikosti od 3/8" - 1-1/2". Série APM je zaměnitelná dle normy ISO 16028 a NFPA T3.20.15 /HTMA/.
A-HP bezodkapové rychlospojky pro vysoké tlaky
Série bezodkapových rychlospojek A-HP je velmi odolná a bezpečná. Proto je určena zejména pro hydraulické aplikace s obzvlášť vysokým pracovním tlakem. Kovové části jsou vyrobeny z vysoce odolné uhlíkové oceli. Standardní materiál těsnění NBR (nitrilkaučuk) odolá teplotám -20°C - 100°C. Maximální dosažitelný průtok činí 46l/min pod pracovním tlakem až 720 barů. Dostupná provedení závitů jsou BSP a NPT. K dostání jsou velikosti od 1/8" - 3/8". Série A-HP je zaměnitelná pouze podle vnitřní specifikace Stucchi.
Ochranné krytky rychlospojek Stucchi
Ochranné krytky rychlospojek zabraňují nečistotám proniknout do hydraulického obvodu a tím prodlužuje jejich životnost. Zejména jsou důležité ve stavebním průmyslu, kde se pracuje s materiály jako písek, hlína aj. Podle série rychlospojek jsou k dostání krytky různých barev z PVC, hliníku a nylonu.
Nejprodávanější
1
Rychlospojka bezodkapová samice G1/4"vni DN 1/4" ISO 16028

Rychlospojka bezodkapová samice G1/4"vni DN 1/4" ISO 16028

F.A7 1/4 BSP
Skladem KOVAZ 55 ks
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
684,68 Kč828,46 Kč s DPH
2
Vsuvka bezodkapová samec G1/4"vni DN 1/4" ISO 16028

Vsuvka bezodkapová samec G1/4"vni DN 1/4" ISO 16028

M.A7 1/4 BSP
Skladem KOVAZ 64 ks
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
202,73 Kč245,30 Kč s DPH
3
Rychlospojka bezodkapová samice G3/8"vni DN 3/8" ISO 16028

Rychlospojka bezodkapová samice G3/8"vni DN 3/8" ISO 16028

F.A9 3/8 BSP
Skladem KOVAZ 127 ks
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
567,45 Kč686,61 Kč s DPH
4
Vsuvka bezodkapová samec G3/8"vni DN 3/8" ISO 16028

Vsuvka bezodkapová samec G3/8"vni DN 3/8" ISO 16028

M.A9 3/8 BSP
Skladem KOVAZ 119 ks
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
225,23 Kč272,53 Kč s DPH
5
Rychlospojka bezodkapová samice G1/2"vni DN 3/8" ISO 16028

Rychlospojka bezodkapová samice G1/2"vni DN 3/8" ISO 16028

F.A9 1/2 BSP
Skladem KOVAZ 260 ks
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
588,15 Kč711,66 Kč s DPH
6
Vsuvka bezodkapová samec G1/2"vni DN 3/8" ISO 16028

Vsuvka bezodkapová samec G1/2"vni DN 3/8" ISO 16028

M.A9 1/2 BSP
Skladem KOVAZ 273 ks
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
254,65 Kč308,13 Kč s DPH
7
Rychlospojka bezodkapová samice G1/2"vni DN 1/2" ISO 16028

Rychlospojka bezodkapová samice G1/2"vni DN 1/2" ISO 16028

F.A13 1/2 BSP
Skladem KOVAZ 3 ks
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
681,53 Kč824,65 Kč s DPH
8
Vsuvka bezodkapová samec G1/2"vni DN 1/2" ISO 16028

Vsuvka bezodkapová samec G1/2"vni DN 1/2" ISO 16028

M.A13 1/2 BSP
Skladem KOVAZ 6 ks
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
441,23 Kč533,89 Kč s DPH
9
Vsuvka bezodkapová samec G3/4"vni DN 1/2" ISO 16028

Vsuvka bezodkapová samec G3/4"vni DN 1/2" ISO 16028

M.A13 3/4 BSP
Skladem KOVAZ 4 ks
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
456,75 Kč552,67 Kč s DPH
Zobrazit:
MateriálSvětlostTěsněníVýrobceProvedeníProvozní tlakTyp závituSvětlost krytkyVelikost závitu
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Řadit dle:> 1000 produktů
Ochranná krytka rychlospojky DN1/2" A13/IP12 Nylon černá ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky1/2" | Barvačerná
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
49,73 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN1/2" A13/IP12 Nylon modrá ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky1/2" | Barvamodrá
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
49,73 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN1/2" A13/IP12 Nylon červená ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky1/2" | Barvačervená
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
49,73 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN1/2" A13/IP12 Nylon žlutá ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky1/2" | Barvažlutá
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
49,73 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN1/2" A13/IP12 Nylon zelená ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky1/2" | Barvazelená
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
49,73 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN5/8" A15 Nylon černá ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky5/8" | Barvačerná
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
60,75 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN5/8" A15 Nylon modrá ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky5/8" | Barvamodrá
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
60,75 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN5/8" A15 Nylon zelená ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky5/8" | Barvazelená
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
60,75 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN5/8" A15 Nylon červená ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky5/8" | Barvačervená
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
60,75 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN5/8" A15 Nylon žlutá ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky5/8" | Barvažlutá
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
60,75 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN3/4" A17 Nylon černá ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky3/4" | Barvačerná
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
154,35 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN3/4" A17 Nylon modrá ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky3/4" | Barvamodrá
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
154,35 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN3/4" A17 Nylon zelená ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky3/4" | Barvazelená
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
154,35 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN3/4" A17 Nylon červená ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky3/4" | Barvačervená
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
154,35 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN3/4" A17 Nylon žlutá ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky3/4" | Barvažlutá
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
154,35 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN1-1/4" A25 Hliník ISO 16028
MateriálHliník | Provedenísamice | Světlost krytky1-1/4"
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
1 327,29 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN3/8" A9 Nylon černá ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky3/8" | Barvačerná
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
45,45 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN3/8" A9 Nylon modrá ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky3/8" | Barvamodrá
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
45,45 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN3/8" A9 Nylon zelená ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky3/8" | Barvazelená
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
45,45 Kč bez DPH
Ochranná krytka rychlospojky DN3/8" A9 Nylon červená ISO 16028
MateriálPA - Polyamid | Provedenísamice | Světlost krytky3/8" | Barvačervená
Na poptání
Na externím skladě 0 ks
Více informací o dostupnosti
45,45 Kč bez DPH

  23 let na trhu

  Stabilní partner v oblasti hydrauliky a pneumatiky


  Kamenná prodejna

  9 tisíc položek přimo na prodejně v Pardubicích


  Servis hydrauliky

  Komplexní servis hydraulických a pneumatických prvků


  Široký sortiment

  V naší nabídce naleznete více než 154 tis. produktů

  Kontaktujte nás

  KOVAZ s.r.o.

  Nádražní 386
  533 51 Pardubice

  Email: kovaz@kovaz.cz

  Tel.: +420 466 330 500

  Kontakty podrobněji

  Nabízíme 155325 produktůPoslední aktualizace 7.4.2020 v 17:25