Čištění hadic a trubek

Popis produktu:

Věděli jste, že 80% poruch hydraulických systémů je způsobeno kontaminací?

Stále více a více je důležité chránit hydraulické systémy před znečištěním. Toto zvýšení péče je vzhledem k tomu, že tyto systémy jsou vyspělejší a pracují při vyšších rychlostech a nižších dávkách. Znečištění hydraulického oleje snižuje účinnost stroje, destabilizuje svou kontrolu, způsobuje často se vyskytující vady a break-sestřelí, díky kterým je stroj mimo provoz. Používejte zařízení pro čištění hadic a trubek Vašich systémů. Snížíte četnost odstávky, prodloužíte životnost filtrů a snížíte riziko předčasného poškození zařízení kvůli nečistotám.

Čištění se provádí tím, že se střílí čistící projektily s použitím stlačeného vzduchu. Takový způsob umožňuje dosáhnout ISO 13/10 třídu čistoty hydraulického oleje.

Projektily pro čištění jsou v dispozici v rozsahu průměrů 6 - 75 mm.

Průměr projektilů by měl být o 20 - 30 % větší, než je průměr hadice, potrubí nebo sestav.

Zařízení pro čištění hadic a trubek je dodáváno s rychlospojkou Full Flow a jedinečným 360 stupňovou rotační zátkou pro správné proudění vzduchu a neunavující obsluhu.

Odpalovací zařízení je schopno dosáhnout o 31 % více SCFM (standartní kubická stopa za minutu) než jiná zařízení na trhu.

Vyrobeno z přesně opracovaného hliníku a plně eloxováno pro drsná prostředí a časté použití.

Unikátní bezpečtnostní uvolňovací lišta, která uzamkne čelní panel do uzavřené polohy pro střelbu Ultra Clean projektilů.

Zařízení je ideální pro výrobu hadic, mobilní výrobce hadic a aplikace v terénu díky svému jednoduchému designu, velikosti a přenosnosti.

Kontaktujte nás

Hydraulika, výroba hadic, servis

servis@kovaz.cz

+420 461 049 420