Doprava

 

Osobní odběr – prodejna KOVAZ s.r.o.

   

Zboží je možné osobně vyzvednout na naší prodejně v Pardubicích.

Otevírací doba: Po - Pá 7:15 - 15:30 hodin.

Adresu a přesnou polohu prodejny naleznete ZDE.


Doručení balíků v rámci ČR – zásilková služba PPL

Ceny dopravy dle typu zásilky:

1. Doprava a balné CZ : 120 Kč (145,2 Kč s DPH).

Parametry: Maximální hmotnost zásilky do 31,5 kg. Maximální délka zásilky (nejdelší strana) nesmí překročit 120 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky může být maximálně 360 cm. Při objednání zboží na e-shopu v hodnotě nad 9999,- Kč bez DPH je v případě tohoto typu balíku doprava ZDARMA. V případě, že zásilka překročí uvedené hodnoty, bude zákazník před zpracováním objednávky kontaktován našimi pracovníky a doprava bude řešena buď jako ,,Doprava a balné CZ - NESTANDARD", nebo ,,Doprava a balné CZ - NADROZMĚR" s upřesněním konkrétní ceny za dopravu.

2. Doprava a balné CZ - NESTANDARD: 240 Kč (290,4 Kč s DPH).

Parametry: Maximální hmotnost zásilky do 31,5 kg. Maximální délka zásilky (nejdelší strana) nesmí překročit 200 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky může být maximálně v délce 360 cm. Cena se vztahuje i na zásilky, které obsahují položku, se kterou je potřeba nadměrně manipulovat (např. řez) a to bez ohledu na hmotnost či rozměr zásilky. V případě, že zásilka překročí uvedené hodnoty, bude zákazník před zpracováním objednávky kontaktován našimi pracovníky a doprava bude řešena jako ,,Doprava a balné CZ - NADROZMĚR" s upřesněním konkrétní ceny za dopravu a balné.

3. Doprava a balné CZ - NADROZMĚR: 590Kč (713,9 Kč s DPH) až 1650 Kč (1996,5 Kč s DPH).

Přesná cena dopravy bude zákazníkovi sdělena před zpracováním objednávky na základě hmotnosti a rozměrů zásilky.Parametry: Hmotnost zásilky je od 31,5 kg do 300 kg, nebo maximální délka zásilky (nejdelší strana) je delší než 200 cm, nebo je součet obvodu a délky větší než 360 cm.


 

Zboží je PPL doručováno v pracovní dny v době od 8:00 do 18:00 hod.

Veškeré chemické přípravky, které jsou na základě platné chemické legislativy označeny za nebezpečné látky, podléhají přísným přepravním předpisům (ADR). V případě objednání takového produktu bude zákazník před zpracováním objednávky informován a následně bude k objednávce připočítán poplatek za ADR dle konkrétního produktu.


Doručení balíků na Slovensko – DHL Express Slovakia

Zboží je doručováno v pracovní dny v době od 8:00 do 18:00 hod.

1. Doprava a balné SK: 15,48 EUR (18,73 EUR s DPH).

Parametry: Maximální hmotnost zásilky 31,5 kg. Max. rozměry balíku: délka 120 cm, šířka 60 cm, výška 60 cm a zároveň součet obvodu a délky balíku nesmí přesáhnout 360 cm. V případě, že zásilka překročí uvedené hodnoty, bude zákazník před zpracováním objednávky kontaktován našimi pracovníky a cena dopravy bude řešena individuálně.