Servis a služby

obrazek1

LISOVÁNÍ HYDRAULICKÝCH HADIC

Lisujeme hydraulické hadice v provedení 1SN,1SC,2SN,2SC,4SP od průměru DN 02 až do průměru DN 50 !!! Dále Vám zalisujeme objímky na průmyslové hadice až do vnějšího průměru 100 mm. U vybraných typů hadic přijedeme k Vám do provozu a zajistíme chod Vašeho stroje na místě. Pro výrobu jsou využívány komponenty fy PARKER HANNIFIN.

   
obrazek2

SERVIS HYDRAULICKÝCH A PNEUMATICKÝCH PRVKŮ

Zajišťujeme pravidelnou a preventivní údržbu hydrauliky a pneumatiky. Například opravy hydromotorů, válců, čerpadel a hydraulických agregátů. Přijedeme na Vaše zavolání 24 hodin denně.

   
obrazek3

NONSTOP PRODEJ HYDRAULICKÝCH A PNEUMATICKÝCH PRVKŮ

Volejte NONSTOP +420 777 330 800. V prodejně ParkerStore máme okamžitě k dispozici přes . výrobků od předního světového výrobce Parker, díky kterým jsme schopni splnit téměř každé Vaše přání z oblasti hydrauliky a pneumatiky.

   
obrazek4

MĚŘENÍ TLAKU, TEPLOTY A PRŮTOKU

Zjistíme skutečné parametry Vašeho hydraulického systému pomocí zařízení ServiceMaster Plus. Provádíme měření tlaku, teploty, průtoku nebo otáček. Tlakové průběhy, tlaková maxima i minima, tlakové diference, průtoky, teploty, elektrické hodnoty a další hodnoty. Na základě vytištěného protokolu této diagnostiky lze plánovat údržbu a předcházet vysokým ztrátám ve výrobním procesu.

   
obrazek5

DĚROVÁNÍ HADIC

Děrujeme hadice na přání od vnějšího průměru 8mm - 45mm. Při některých specifických aplikacích jemné molekuly média proniknou do pláště hadice a ten se pak nafoukne. Proto je třeba plášť hadice proděravět. Jedním z příkladů jsou hadice pro plnění potápěčských lahví, hadice pro plnění dusíku atd.

   
obrazek6

HYDRAULICKÉ HADICE NON-STOP

Nonstop výroba a prodej hydraulických hadic v Pardubicích. NON-STOP výroba a oprava hydraulických hadic s průměry od DN 2mm až po DN 50mm

   

PLNĚNÍ HYDRAULICKÝCH AKUMULÁTORŮ

Zajišťujeme plnění hydraulických akumulátorů. Pomocí tohoto zařízení na plnění hydraulických akumulátorů.

   
obrazek8

NÁVRH, VÝROBA, MONTÁŽ HYDRAULICKÝCH A PNEUMATICKÝCH OBVODŮ

Pomůžeme Vám navrhnout hydraulický a pneumatický obvod, zajistíme výrobu i montáž. Proškolíme zodpovědné osoby pro obsluhu.

   
obrazek9

OHÝBÁNÍ HYDRAULICKÝCH TRUBEK

Požadovanou trubku Vám ohneme dle Vašich požadavků, popřípadě nalisujeme zářezný prstýnek.

   
obrazek10

ČIŠTĚNÍ HADIC A TRUBEK

Používejte pneumatickou pistoli pro čištění hadic a trubek u hydraulický systémů. Snížíte četnost odstávky, prodloužíte životnost filtrů a snížíte riziko předčasného poškození zařízení kvůli nečistotám.